Mutlu Ertan | Butik Triko | Mohair Angora Online Satış Magazası

İade ve Değişim İşlemleri

Değerli Müşterimiz, Internet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde aşağıdaki İADE ve DEĞİŞİM uygulamalarımız geçerlidir:

1. Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları iade paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

2. İade taleplerinizde bir kereye mahsus olarak kargo bedeli Mutlu Ertan tarafından karşılanır. (Gönderiminizi Yurtiçi Kargo ile karşı taraf ödemeli olarak yapabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile yapılacak olan karşı taraf ödemeli gönderiler teslim alınmamaktadır.) Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için Yurtiçi Kargo cari kodumuz (****************) şeklindedir.

İade Adresimiz: Gözde Murat Tekstil San. Tic. Ltd. Şti Tekstilciler Cad. No:21/A Balgat-Ankara

3. Değişim işlemlerinizi faturanızla birlikte sadece mağazalarımızdan, 30 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz. (Mağazalarımızda faturasız işlem gerçekleştirilmemektedir.) Online mağazamızda değişim yapılmaz, beğenmediğiniz ürünü Yurtiçi Kargo ile karşı taraf ödemeli olarak iade edebilirsiniz. İlgili tutar kredi kartınıza iade edilir. Almak istediğiniz yeni ürün için yeni bir alışveriş yapmanız gerekmektedir.

4. Online satışta yapılan kampanyalarda (1 alana 1 bedava, 3 al 2 öde, sepette %10 indirim vb.) satın aldığınız ürünlerden herhangi birisini iade ettiğinizde, kampanya koşulları bozuluyor ise kalan ürünler kampanyasız fiyatlardan değerlendirilip, kazandığınız indirim hakkı iade tutarından düşülecektir.

5. Fatura üzerinde yer alan iade bölümünü doldurmalısınız.

6. İade gönderimleriniz için Yurtiçi Kargo Kurye Rezervasyon telefon numarası 444 99 99'dur.

7. İade gönderilen ürün/ürünler tarafımıza ulaşana kadar sorumluluk müşterimize aittir. Bu yüzden Yurtiçi Kargo tarafından verilen gönderi kodunu talep etmeli ve saklamalısınız. Paketiniz bize ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde ürün bedelinden kargo masrafları kesilerek iade edilir. Kargo, kullanılmış olan bir hizmet olduğundan, bedeli iade edilememektedir.

8. Kredi kartınıza yapacağımız iadenin ekstrenize yansıma süresi çalıştığınız bankaya bağlı olarak değişmekte olup, yaklaşık 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Bu sürenin uzaması durumunda bankanız ile irtibata geçiniz.

9. Ödeme şekli "Kredi Kartı" ile yapılan işlemlerde geri ödeme sipariş verilen kredi kartına, alışveriş yaparken seçtiğiniz ödeme tipi ile (tek çekim ya da taksitli olarak) yapılacaktır.

10. Online mağazamızdan yapacağınız iadelerde, her bir sipariş numarası için 1 kez karşı ödemeli gönderim hakkı mevcuttur. Aynı sipariş numarası ile birden fazla karşı ödemeli gönderim kabul edilmemektedir.

Keyifli alışverişler dileriz.
www.mutluertan.com Online Alışveriş Ekibi