Mutlu Ertan | Butik Triko | Mohair Angora Online Satış Magazası

İnsan Kaynakları

Firma insan kaynakları stratejimiz; temel insani değerleri ve yetkinlikleri kuvvetli, uzun vadeli birlikteliği hedefleyen, yeniliklere ve değişimlere açık insana ve doğaya saygıyı ön planda tutan takımlar kurmak, sürekli gelişme ve iyileşmeyi başarabilmektir.

Amacımız; sektörün önünde özlük hakları, çalışma koşulları, huzurlu, mutlu, gelişim ve yenilenme olanakları sunan bir firma olmaktır.

Mutluertan.com, butiktriko.com, mohairangora.com

Türkiye'de bayan giyim üretiminde, kurulduğu 1967 yılından bugüne, butik Atölyesinde nitelikli üretimler yapan Mutlu Ertan artık yenilenen altyapısıyla online giyim ve triko alışverişinde de yeni ve gelişmiş bir altyapıyla karşınızda!

Faaliyet gösterdiğimiz 53. Yılı aşkın süre de 10milyon adedin üzerinde triko ve giyim ürünü üretip satarak insanların hayatlarına dokunan mütevazı ancak nitelikli bir firma olarak, artık dünyanın her noktasına, Türkiye'nin her il ve ilçesine, yepyeni tasarımlarımızı ulaştırabilmenin mesafeleri ortadan kaldırmanın gururunu taşıyoruz.

Online Giyim alışverişi için güvenilen alışveriş sitesi olmayı, kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyoruz. Güvenli ödeme sistemleri, cazip ödeme koşulları ve taksit imkânları, hızlı ödeme, kolay iade, kapıda ödeme gibi hizmetlerimizle giyim alışverişini kolaylaştırıyor, internet üzerinden giyim alışverişi deneyiminin kalitesini arttırmayı hedefliyoruz.

Firma olarak tasarlayıp ürettiğimiz ürünleri 3 marka ile satışa sunuyoruz.

Mutlu Ertan markamız altında; bayan yelek, hırka, blüz, ceket, kaban, uzun kap, gibi giyim ürünlerinin yanı sıra, kadın kabanlarını ve kadın palto çeşitleri bulabilirsiniz. Bunların yanısıra Mutlu Ertan markamız tesettür giyim alanında farklı tasarımlar sunmaktadır..

Butik Triko markamız, yeniden yapılandırılmakta, Türkiye’de nadir kullanılan çok özel ipliklerden zamansız tasarımlarla, blüz, yelek ve hırkalar üretmektedir.

Mohair&Angora markamız ise tiftikten üretilmiş, çok özel erkek, kadın atkı, şal, çorap şapka benzeri birçok örgü aksesuarı, şık paketlerinde, yurtiçi yurtdışı özel satış noktalarında satmaktadır. Ayrıca; markamız prestijli bir kurumsal hediyelik seçeneği olarak birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilmektedir.

Internet üzerinden giyim alışverişi en çok hassasiyet isteyen alışveriş türlerinden biridir. Gerek kalıp, kalite, tasarım, tuşe gerekse dikiş kalitesi, ölçü standardı gibi konularda güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun orijinal tasarımları, dikiş ve üretim kalitesinden endişe etmenden sitemizden satın alabilirsiniz.

Farklı özelliklerde en popüler ürünleri hızla inceleyebilir, cep telefonunuzdan ve web sitemizden sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimizi alan ve kullanana müşterilerin yaptığı yönlendirici yorumları okumak kararınızı kolaylaştırabilir. En popüler olanlar, yeni çıkanlar, çok satanlar arasından dilediğinizi seçin, güvenle satın alın. Çok satan en yeni trendler, renk ve tasarımlar doğrudan üreticiden ayağınıza kadar gelsin.

Orijinal sunum ve paketlerdeki ürünlerimiz, üretici firma garantisi ve güvencesinde alışveriş fırsatınız varken zamanınızı boşa harcamayın, mağaza mağaza gezmek zorunda kalmayın, tek tıkla güvenli alışveriş yapma keyfini yaşayın.

Doğru zamanda doğru hediyeler seçmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle söz konusu hediyeler olunca hepimiz daha özenli davranıyor, ince eleyip sık dokuyoruz. Çok zor beğenen annelerimize en uygun kalite özel ürünleri, Anneler gününde ve diğer özel günlerde alınabilecek en şık tasarımları sitemizde gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz. Özel günlerin en özel hediyesini vermek, sevdiklerimizi mutlu etmek için markalarımız çok doğru bir seçim olacaktır.

Sevgililer günü, Anneler Günü hediyeleri, doğum günleri, tüm diğer özel günler için orijinal ve nitelikli ürünleri sitemizden temin edebilirsiniz. Özel günleri son dakikaya bırakmadan unutmadan hediyeleriniz seçin sipariş edin,  hem zamandan tasarruf edin, hem de sevdiklerinizi mutlu edin.  

Ayrıca; yurtiçi ve yurtdışı Kurumsal hediyeler, prestijli hediye seçimleri için Mohair&Angora markamızı mutlaka deneyin.

Havale, EFT, kredi kartı ya da kapıda ödeme seçenekleriyle dilediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz, tüm diğer hizmetler konusunda müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz aracılığıyla Toptan Giyim alışverişi yapmak, ürünlerimizi Toptan olarak yurtiçi dışı mağazalarda satmak isteyen mağaza ve butik sahipleri için de bir sunum platformudur.

Osmanbey, Merter, Bayrampaşa, Laleli tekstil piyasalarında satış noktası ve Toptan Satışı bulunmayan firmamız satışını sadece Ankara Balgat Tekstilciler Caddesi üzerinde bulunan showroomunda gerçekleştiriyor. Toptan Satış için bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. +903124735588